Rakovnická Masarykova nemocnice

Rakovnická Masarykova nemocnice chce poskytovat lidem v regionu kvalitní a dostupnou péči. I proto v posledních letech majitelé investovali a mají v plánu i nadále investovat více než 600 milionů korun. Rozvíjet nemocnici se daří i díky 150 milionové dotaci z MMR. Moderní prostředí a přístrojové vybavení může přivést do naší nemocnice i další kolegy lékaře a jiné zdravotníky. I díky tomu patří společnost Privamed a.s. v anketách mezi Top 100 firem v České republice.

„Jsem hrdý na to, že společnost Privamed, která vlastní naši Nemocnice Rakovník, investuje do rozvoje této nemocnice. Byl jsem trošku skeptik, když se privatizovalo, protože jsem měl obavy, aby z toho nevzniklo nějaké výběrové pracoviště, ale jsme v podstatě bezprahová nemocnice, která poskytuje péči 24/7. V posledních 5 letech, a i v následujících, jsou zde připraveny investice za téměř půl miliardy korun včetně dotací, takže z toho mám velkou radost“ říká senátor, lékař rakovnické nemocnice Ivo Trešl v rámci Dne otevřených dveří.

V reportáži se můžete na některé zrekonstruované prostory podívat a také si poslechnout, co na to říkají kolegové ze senátního zdravotního výboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *