Další ročník akce „Rakovník na ulici“.

O uplynulém víkendu se v rakovnických ulicích a náměstích konalo posvícení. Již tradiční akce “ Rakovník na ulici“ probíhala v ulici Martinovského za gymnáziem a okolí, kde bylo k vidění a především k ochutnání mnoho druhů vín a jiných dobrot od moravských vinařů.

Nechyběla ale ani piva od regionálních pivovarů, vše doprovázeno bohatým kulturním programem na schodech u Sysifa či u 1.základní školy. Další koncerty probíhaly na nádvoří rakovnického pivovaru a pochopitelně i v letním kině, kde byl hvězdou večera Michal Hrůza se svou kapelou, který zcela zaplnil rakovnický letňák. V rámci posvícení nechyběly ani četné pouťové atrakce, doprovodné výstavy. A přestože počasí nemělo být nic moc, tak organizátoři tradičně poručili větru, dešti a byl z toho krásný posvícenský víkend.

Na tento víkend dorazila i delegace ze slovenského družebního města Královský Chlmec a i setkání s nimi bylo moc příjemné. Děkuji všem, kdo se na akci podíleli i všem, kdo se přišli podívat. Bylo to tradičně moc fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *